LT1963AEQ-3.3#TRPBF
DigiKeys produktnummer
505-LT1963AEQ-3.3#TRPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
505-LT1963AEQ-3.3#TRPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-LT1963AEQ-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1963AEQ-3.3#TRPBF
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DDPAK-5
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A DDPAK-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LT1963AEQ-3.3#TRPBF Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1.5 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
120 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
20V
Kapsling
TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
DDPAK-5
Spenningsbortfall (maks)
0.55V ved 1.5A