LT1761ES5-2.5#TRMPBF
DigiKeys produktnummer
LT1761ES5-2.5#TRMPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
LT1761ES5-2.5#TRMPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LT1761ES5-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1761ES5-2.5#TRMPBF
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 100MA TSOT-23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LT1761ES5-2.5#TRMPBF Modeller
Produsent
PSRR
65dB (120Hz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - inngang (maks)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.45V ved 100mA