LT1460KCS3-3.3#TRMPBF
DigiKeys produktnummer
LT1460KCS3-3.3#TRMPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
LT1460KCS3-3.3#TRMPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LT1460KCS3-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1460KCS3-3.3#TRMPBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Serie spenningsreferanse IC ±0,5% SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
LT1460KCS3-3.3#TRMPBF Modeller
Kategori
Støy - 0,1Hz til 10Hz
4ppmp-p
Produsent
Analog Devices Inc.
Støy - 10Hz til 10kHz
4ppmrms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - inngang
4,2V – 20V
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning
220µA
Referansetype
Serie
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Utgangstype
Fast
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Strøm – utgang
40 mA
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Toleranse
±0,5%
Baseproduktnummer
Temperaturkoeffisient
50ppm/°C