LT1009CZ#PBF
DigiKeys produktnummer
LT1009CZ#PBF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1009CZ#PBF
Beskrivelse
IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Shunt spenningsreferanse IC ±0,2% TO-92-3
EDA-/CAD-modeller
LT1009CZ#PBF Modeller
Kategori
Toleranse
±0,2%
Produsent
Analog Devices Inc.
Temperaturkoeffisient
25ppm/°C
Emballasje
Pose
Strøm - katode
400 µA
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Referansetype
Shunt
Monteringstype
Gjennomgående hull
Utgangstype
Fast
Kapsling
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-92-3
Strøm – utgang
10 mA