LT1004CS8-2.5#PBF
DigiKeys produktnummer
LT1004CS8-2.5#PBF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1004CS8-2.5#PBF
Beskrivelse
IC VREF SHUNT 0.8% 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Shunt spenningsreferanse IC ±0,8% 8-SO
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LT1004CS8-2.5#PBF Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
20ppm/°C vanlig
Produsent
Analog Devices Inc.
Støy - 10Hz til 10kHz
120µVrms
Emballasje
Rør
Strøm - katode
20 µA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Referansetype
Shunt
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Fast
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SO
Strøm – utgang
20 mA
Baseproduktnummer
Toleranse
±0,8%