ADP7158ARDZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP7158ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7158ARDZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-SOIC-EP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 2A 8-SOIC-EP
EDA-/CAD-modeller
ADP7158ARDZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
8 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
70dB – 50dB (1kHz – 1MHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenningsbortfall (maks)
0.28V ved 2A