ADP7158ACPZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP7158ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP7158ACPZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP7158ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7158ACPZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 2A 10LFCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 2A 10-LFCSP-WD (3x3)
EDA-/CAD-modeller
ADP7158ACPZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
8 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
14 mA
Styringsfunksjoner
Aktivere
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
10-VFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
10-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V