ADP7156ARDZ-1.8-R7
DigiKeys produktnummer
ADP7156ARDZ-1.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP7156ARDZ-1.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP7156ARDZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7156ARDZ-1.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 1.2A 8-SOIC-EP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,2A 8-SOIC-EP
EDA-/CAD-modeller
ADP7156ARDZ-1.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
8 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
80dB – 60dB (1kHz – 1MHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V