ADP7142AUJZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP7142AUJZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP7142AUJZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP7142AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7142AUJZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT-23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADP7142AUJZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
140 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
320 µA
Styringsfunksjoner
Aktivere
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - inngang (maks)
40V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V