ADP7142ARDZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
ADP7142ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP7142ARDZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP7142ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7142ARDZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-SOIC-EP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 8-SOIC-EP
EDA-/CAD-modeller
ADP7142ARDZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
140 µA
Strøm - forsyning (maks)
320 µA
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
40V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenningsbortfall (maks)
0.42V ved 200mA