ADP7118ACPZN3.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP7118ACPZN3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP7118ACPZN3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP7118ACPZN3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7118ACPZN3.3-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 200MA 6-LFCSP-UD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
EDA-/CAD-modeller
ADP7118ACPZN3.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
140 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
88dB – 50dB (10kHz – 1MHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
20V
Kapsling
6-UDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
6-LFCSP-UD (2x2)
Spenningsbortfall (maks)
0.42V ved 200mA