ADP2503ACPZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP2503ACPZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG BUCK BOOST 3.3V 10LFCSP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Ned-/opptransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 600mA 10-VFDFN-eksponert plate, CSP
EDA-/CAD-modeller
ADP2503ACPZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Frekvens - omkobling
2,5MHz
Funksjon
Trinn opp / trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Leverandørens enhetsforpakning
10-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - inngang (min)
2,3V