ADP2302ARDZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP2302ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP2302ARDZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 2A 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 2A 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
EDA-/CAD-modeller
ADP2302ARDZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
20V
Frekvens - omkobling
700kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenning - inngang (min)
3V