ADP2119ACPZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
ADP2119ACPZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP2119ACPZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP2119ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP2119ACPZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 2A 10LFCSP
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 2A 10-VFDFN-eksponert plate, CSP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADP2119ACPZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
1,2MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
10-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - inngang (min)
2,3V