ADP1762ACPZ-1.3-R7
DigiKeys produktnummer
ADP1762ACPZ-1.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP1762ACPZ-1.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP1762ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP1762ACPZ-1.3-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.3V 2A 16-LFCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 2A 16-LFCSP (3x3)
EDA-/CAD-modeller
ADP1762ACPZ-1.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
8 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
14 mA
Digi-Reel®
PSRR
63dB – 34dB (10kHz – 1MHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good, mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Strømgrense, Termisk overbelastning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
1,98V
Kapsling
16-WFQFN-eksponert plate, CSP
Spenning - utgang (min./fast)
1,3V
Leverandørens enhetsforpakning
16-LFCSP (3x3)
Spenningsbortfall (maks)
0.095V ved 2A