ADP1706ARDZ-1.2-R7
DigiKeys produktnummer
ADP1706ARDZ-1.2-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP1706ARDZ-1.2-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP1706ARDZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP1706ARDZ-1.2-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.2V 1A 8-SOIC-EP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 8-SOIC-EP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADP1706ARDZ-1.2-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
390 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
1.55 mA
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC-EP
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 1A