ADP165ACBZ-2.2-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP165ACBZ-2.2-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP165ACBZ-2.2-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP165ACBZ-2.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP165ACBZ-2.2-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4-WLCSP
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96)
EDA-/CAD-modeller
ADP165ACBZ-2.2-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2.4 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
6.2 µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
4-WFBGA, WLCSP
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
4-WLCSP (0,96x0,96)
Spenning - utgang (min./fast)
2,2V