ADP160ACBZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ADP160ACBZ-3.3-R7 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-WLCSP |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ADP160ACBZ-3.3-R7 Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (Iq) 1.25 µA |
Produsent | Strøm - forsyning (maks) 65 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB – 50dB (100Hz – 1kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO) |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling 4-WFBGA, WLCSP |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Leverandørens enhetsforpakning 4-WLCSP (0,96x0,96) |
Spenningsbortfall (maks) 0.195V ved 150mA | Baseproduktnummer |