ADP160ACBZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP160ACBZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP160ACBZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP160ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP160ACBZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-WLCSP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADP160ACBZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1.25 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
65 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 50dB (100Hz – 1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-WFBGA, WLCSP
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
4-WLCSP (0,96x0,96)
Spenningsbortfall (maks)
0.195V ved 150mA