ADP151ACPZ-1.8-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP151ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP151ACPZ-1.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 200MA 6-LFCSP-UD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
EDA-/CAD-modeller
ADP151ACPZ-1.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
20 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
350 µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
6-UDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
6-LFCSP-UD (2x2)
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V