ADP151ACBZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
ADP151ACBZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP151ACBZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP151ACBZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP151ACBZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4-WLCSP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA-/CAD-modeller
ADP151ACBZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
20 µA
Strøm - forsyning (maks)
350 µA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-WFBGA, WLCSP
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
4-WLCSP (0,76x0,76)
Spenningsbortfall (maks)
0.2V ved 200mA