ADP124ACPZ-1.8-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP124ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP124ACPZ-1.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP124ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP124ACPZ-1.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 500MA 8-LFCSP-UD
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 8-LFCSP-UD (2x2)
EDA-/CAD-modeller
ADP124ACPZ-1.8-R7 Modeller
Strøm - forsyning (maks)
280 µA
PSRR
60dB (10kHz – 100kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
8-UFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V