ADP122AUJZ-2.7-R7
DigiKeys produktnummer
ADP122AUJZ-2.7-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP122AUJZ-2.7-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP122AUJZ-2.7-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP122AUJZ-2.7-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.7V 300MA TSOT-23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADP122AUJZ-2.7-R7 Modeller
Strøm - forsyning (maks)
240 µA
PSRR
60dB (10kHz – 100kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,7V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.15V ved 300mA