ADM7171ACPZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADM7171ACPZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 1A 8-LFCSP-WD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA-/CAD-modeller
ADM7171ACPZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
6.3 mA
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
8-WFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
6,5V
Leverandørens enhetsforpakning
8-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V