ADM7170ACPZ-1.8-R7
DigiKeys produktnummer
ADM7170ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADM7170ACPZ-1.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADM7170ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADM7170ACPZ-1.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 500MA 8-LFCSP-WD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA-/CAD-modeller
ADM7170ACPZ-1.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
5.1 mA
Styringsfunksjoner
Aktivere, Mykstart
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
8-WFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
6,5V
Leverandørens enhetsforpakning
8-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V