ADM7160AUJZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
ADM7160AUJZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADM7160AUJZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADM7160AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADM7160AUJZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT-23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADM7160AUJZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
20 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
54dB – 43dB (100kHz – 1MHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.23V ved 200mA