ADM7150ACPZ-4.8-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADM7150ACPZ-4.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADM7150ACPZ-4.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADM7150ACPZ-4.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADM7150ACPZ-4.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 4.8V 800MA 8-LFCSP-WD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADM7150ACPZ-4.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
7 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
12 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-WFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
16V
Leverandørens enhetsforpakning
8-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - utgang (min./fast)
4,8V