ADA4610-2ARZ-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADA4610-2ARZ-R7
Beskrivelse
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
J-FET Forsterkere 2 Kretser Skinne-til-skinne 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
ADA4610-2ARZ-R7 Modeller
Strøm - forsyning
1,6mA (x2 kanaler)
Strøm - utgang/kanal
79 mA
Spenning - område (min)
10 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
30 V
Antall kretser
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Endringshastighet
61V/µs
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Forsterkerbåndbreddeprodukt
16.3 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
-3db båndbredde
9.5 MHz