AD5263BRUZ50
DigiKeys produktnummer
505-AD5263BRUZ50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AD5263BRUZ50
Beskrivelse
IC DIG POT 50K 24-TSSOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Digitale potensiometre 50k Ohm 4 kretser 256 uttak I2C, SPI Grensesnitt 24-TSSOP
EDA-/CAD-modeller
AD5263BRUZ50 Modeller
Kategori
Minnetype
Flyktig
Forsyningsspenning
4,5V – 16,5V, ±4,5V – 7,5V
Emballasje
Rør
Funksjoner
Kaskadepinne, Valgbar adresse
Toleranse
±30%
Temperaturkoeffisient (Typ)
30ppm/°C
Leverandørens enhetsforpakning
24-TSSOP
Antall kretser
4
Kapsling
24-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Antall uttak
256
Driftstemperatur
-40°C – 125°C