MAXM17537ALY#T
DigiKeys produktnummer
505-MAXM17537ALY#TTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MAXM17537ALY#T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 8-24V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 8 – 24V 3A 4,5V - 60V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAXM17537ALY#T Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
Produsent
Strøm - utgang (maks)
3A
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
29-PowerBLGA-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
0,35" L x 0,59" B x 0,17" H (9,0mm x 15,0mm x 4,4mm)
Spenning - inngang (min)
4,5V
Leverandørens enhetsforpakning
29-SIP LGA (9x 15)
Spenning - inngang (maks)
60V