MAXM17536ALY#T
DigiKeys produktnummer
505-MAXM17536ALY#TTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MAXM17536ALY#T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.9-12V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 0,9 – 12V 4A 4,5V - 60V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAXM17536ALY#T Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
4A
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
29-PowerBLGA-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
0,35" L x 0,59" B x 0,17" H (9,0mm x 15,0mm x 4,4mm)
Spenning - inngang (min)
4,5V
Leverandørens enhetsforpakning
29-SIP LGA (9x 15)
Spenning - inngang (maks)
60V