MAX8869EUE18+
DigiKeys produktnummer
MAX8869EUE18+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MAX8869EUE18+
Beskrivelse
IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Justerbar (fast) 1 Utgang 1A 16-TSSOP-EP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAX8869EUE18+ Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
2.5 mA
Emballasje
Rør
PSRR
54dB (100kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere, Tilbakestille, Mykstart
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
16-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde) eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
0,8V (1,8V)