MAX8511EXK33+T
DigiKeys produktnummer
175-MAX8511EXK33+TTR-ND - Tape og spole (TR)
175-MAX8511EXK33+TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
175-MAX8511EXK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MAX8511EXK33+T
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC-70-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 120mA SC-70-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAX8511EXK33+T Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB – 46dB (1kHz – 100kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Avslåing
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SC-70-5
Spenningsbortfall (maks)
0.12V ved 120mA (typ.)