MAX6037AAUK33+T
DigiKeys produktnummer
175-MAX6037AAUK33+TTR-ND - Tape og spole (TR)
175-MAX6037AAUK33+TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
175-MAX6037AAUK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MAX6037AAUK33+T
Beskrivelse
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Serie spenningsreferanse IC ±0,2% SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAX6037AAUK33+T Modeller
Kategori
Støy - 0,1Hz til 10Hz
19µVp-p
Produsent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Støy - 10Hz til 10kHz
45µVrms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - inngang
3,5V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning
275µA
Referansetype
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Fast
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Strøm – utgang
5 mA
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Toleranse
±0,2%
Baseproduktnummer
Temperaturkoeffisient
25ppm/°C