Bilde for MAX15462C12EVKIT# er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MAX15462C12EVKIT#
DigiKeys produktnummer
MAX15462C12EVKIT#-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MAX15462C12EVKIT#
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR MAX15462C
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MAX15462C - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
300mA
Produsent
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Spenning - inngang
14V – 42V
Emballasje
Boks
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
500kHz
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Innhold
Kort
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
MAX15462C
Utgangsspenning
12V