LR T67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-Z
DigiKeys produktnummer
475-LRT67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-ZTR-ND - Tape og spole (TR)
475-LRT67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-ZCT-ND - Båndavsnitt (CT)
475-LRT67F.01-U2AA-1-3A4B-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
Beskrivelse
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 625nm LED-indikasjon – frittstående 2,05V 2-PLCC
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,05V
Produsent
Strøm - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
634nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
2-PLCC
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
3,20mm L x 1,30mm B
Linsestil
Rund med flat topp
Høyde (maks)
2,10mm
Linsestørrelse
2,40mm dia