83-58FCP-RFX
DigiKeys produktnummer
ARFX1002-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
83-58FCP-RFX
Beskrivelse
CONN UHF PLUG STR CRIMP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
UHF Kontakt Plugg, Hannpinne Ikke konstant Fritthengende (i linje) Klem- eller loddeforbindelse
Kategori
Frekvens - maks
300 MHz
Produsent
Antall porter
1
Emballasje
Bulk
Kabinettfarge
Sølv
Delestatus
Aktiv
Midtre kontaktmateriale
Messing
Kontaktstil
Inneholder
3 stk - 1 kontakt, 1 koplingsmutter, 1 hylse
Kontakttype
Plugg, Hannpinne
Hoveddel-materiale
Messing
Kontaktterminering
Klem- eller loddeforbindelse
Hoveddel-utseende
Nikkel
Skjermterminering
Klemmes på
Midtre kontaktplettering
Gull
Impedans
Ikke konstant
Dielektrisk materiale
Fenolformaldehyd (fenol)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Nominell spenning
500 V
Kabelgruppe
RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907