Bilde for 135104-R1-12.00 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
135104-R1-12.00
DigiKeys produktnummer
135104-R1-12.00-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
135104-R1-12.00
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial SMA til SMA Kan formes med hånden .085 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. kontakt
SMA-plugg, rett vinkel
Produsent
Amphenol RF
Kjønn 2. kontakt
Hann
Emballasje
Bulk
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Delestatus
Aktiv
Lengde
12,00" (304,80mm)
Stil
SMA til SMA
Kabeltype
Kan formes med hånden .085
1. kontakt
SMA-plugg, rett vinkel
Totalimpedans
50 Ohms