095FPZFPZSH-012
DigiKeys produktnummer
115-095FPZFPZSH-012-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
095FPZFPZSH-012
Beskrivelse
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial Fakra til Fakra RG-174 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Produsent
Amphenol RF
Lengde
12,00" (304,80mm)
Emballasje
Pose
Kabeltype
RG-174
Delestatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
Fakra til Fakra
Totalimpedans
50 Ohms
1. kontakt
Fakra II (Gen 2.0) plugg
Frekvens - maks
3 GHz
Kjønn 1. kontakt
Hann
Farge
Svart
1. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Funksjoner
Skjermet, Z-kode
2. kontakt
Fakra II (Gen 2.0) plugg
Driftstemperatur
-40°C – 85°C