PT15GV02-502A1010-S
DigiKeys produktnummer
1993-1186-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PT15GV02-502A1010-S
Beskrivelse
TRIMMER 5K OHM 0.25W PC PIN TOP
Detaljert beskrivelse
5 kOhms 0,25W, 1/4W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Karbon 1.0 Svingning Toppjustering
Kategori
Temperaturkoeffisient
±300ppm/°C
Motstand
5 kOhms
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,591" dia (15,00mm)
Toleranse
±10%