M85049/38-23W
DigiKeys produktnummer
APC1398-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
M85049/38-23W
Beskrivelse
CONN CABLE CLAMP SZ23 OLIVE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oliven tilkobling Kabelklemme 23
Kategori
Mantelstørrelse - innsats
23
Produsent
Amphenol PCD
Kabelutgang
180°
Serie
Materiale
Aluminiumlegering
Emballasje
Bulk
Plettering (belegning)
Kadmium-nikkel
Delestatus
Aktiv
Farge
Oliven
Type
Kabelklemme
Funksjoner
Klemskruer
Kabelåpning
0,380" – 0,820" (9,65mm – 20,83mm)
Til bruk med/relaterte produkter
MIL-DTL-38999 serie III, IV
Diameter - utsiden
1,770" (44,96mm)