DD50S564TLF
DD50S564TLF
DD50S564TLF
DigiKeys produktnummer
609-6519-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DD50S564TLF
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DD50S564TLF Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Kappeoverflate, overflate
Stål, Tinnplettert
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull, GXT™
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontaktstil
Nominell strøm (AMP)
5A per kontakt
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Bakre mellomrom
0,409" (10,40mm)
Antall posisjoner
Nominell spenning
300V
Antall rader
3
Dielektrisk materiale
Termoplast
Monteringstype
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Mantelstørrelse, kontaktlayout
5 (DD, D)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C