77315-101-02LF
DigiKeys produktnummer
609-77315-101-02LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
77315-101-02LF
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 2 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
77315-101-02LF Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,225" (5,72mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,101" (2,57mm)
Serie
Isoleringshøyde
0,094" (2,40mm)
Emballasje
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Gull eller Gull, GXT™
Kontakttype
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
30,0µin (0,76µm)
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Avstand - innstikk
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall posisjoner
Isoleringsmateriale
Termoplast
Antall rader
1
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Antall posisjoner lastet
Alle
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Isoleringsfarge
Svart
Deksel
Uten deksel
Nominell strøm (AMP)
3A per kontakt