20021511-00014T4LF
DigiKeys produktnummer
609-20021511-00014T4LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
20021511-00014T4LF
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 14 posisjon 0,050" (1,27mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
20021511-00014T4LF Modeller
Kategori
Festetype
Mottakt
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,091" (2,30mm)
Serie
Isoleringshøyde
0,213" (5,40mm)
Emballasje
Rør
Kontaktform
Kvadrat
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
10,0µin (0,25µm)
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Plast
Antall posisjoner
Funksjoner
Kodingsspor
Antall rader
2
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Radavstand - innstikk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Svart
Stil
Nominell strøm (AMP)
1A per kontakt
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell spenning
125VAC