SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
DigiKeys produktnummer
609-1169-2-ND - Tape og spole (TR)
609-1169-1-ND - Båndavsnitt (CT)
609-1169-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SFW30S-2STME1LF
Beskrivelse
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,039" (1,00mm) Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SFW30S-2STME1LF Modeller
Kategori
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Produsent
Amphenol ICC (FCI)
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Kabinettmateriale
Thermoplastic, Glass Filled
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Aktuatormateriale
Thermoplastic, Glass Filled
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Posisjoner 5, 6, 7, 8 og 13 formstøpt lukket, null innsettingskraft (ZIF)
Flat flekstype
FFC, FPC
Nominell spenning
100V
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Vertikal - 1-sidig
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner
30
Nominell strøm (AMP)
1A
Avstand
0,039" (1,00mm)
Kabinettfarge
Brun
Terminaler
Loddetinn
Innstikksykluser
20
FFC, FCB-tykkelse
0,33mm
Baseproduktnummer
Høyde over tavlen
0,209" (5,30mm)