SFW30S-2STME1LF | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SFW30S-2STME1LF |
Beskrivelse | CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 30 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Vertikal - 1-sidig 0,039" (1,00mm) Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SFW30S-2STME1LF Modeller |
Kategori | Kontaktmateriale Fosfor-bronse |
Produsent Amphenol ICC (FCI) | Kontaktoverflate (finish) Tinn |
Serie | Kabinettmateriale Thermoplastic, Glass Filled |
Flat flekstype FFC, FPC | Nominell spenning 100V |
Monteringstype Overflatemontering | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Kontakt/kontakttype Kontakter, Vertikal - 1-sidig | Materialets brennbarhetsklassifisering UL94V-0 |
Antall posisjoner 30 | Nominell strøm (AMP) 1A |
Avstand 0,039" (1,00mm) | Kabinettfarge Brun |
Terminaler Loddetinn | Innstikksykluser 20 |
FFC, FCB-tykkelse 0,33mm | Baseproduktnummer |
Høyde over tavlen 0,209" (5,30mm) |