F14D-1B7H1-E8C39
DigiKeys produktnummer
609-F14D-1B7H1-E8C39TR-ND - Tape og spole (TR)
609-F14D-1B7H1-E8C39CT-ND - Båndavsnitt (CT)
609-F14D-1B7H1-E8C39DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
F14D-1B7H1-E8C39
Beskrivelse
FLEX CONNECTOR, P=0.30MM, H=1.0M
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
39 posisjon FFC, FPC konnektorer Kontakter, Underside 0,012" (0,30mm) Overflatemontering, Høyrevinklet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F14D-1B7H1-E8C39 Modeller
Kategori
Kabelendetype
Konisk
Produsent
Amphenol ICC (FCI)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kabinettmateriale
Termoplast
Delestatus
Aktiv
Aktuatormateriale
Termoplast
Flat flekstype
FFC, FPC
Funksjoner
Kortskinne, Null innstikkskraft (ZIF)
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Nominell spenning
30V
Kontakt/kontakttype
Kontakter, Underside
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Antall posisjoner
39
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,012" (0,30mm)
Nominell strøm (AMP)
0,2A
Terminaler
Loddetinn
Kontaktoverflate-tykkelse
2,95µin (0,075µm)
FFC, FCB-tykkelse
0,20mm
Kabinettfarge
Svart
Høyde over tavlen
0,039" (1,00mm)