T3032-2-20K-24-P
DigiKeys produktnummer
235-1559-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T3032-2-20K-24-P
Beskrivelse
SENSOR CARB DIOXIDE 4MA-20MA OUT
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Karbondioksid (CO2) Sensor 4mA – 20mA
Kategori
Nøyaktighet
±5%
Produsent
Amphenol Advanced Sensors (Telaire)
Utgang
4mA – 20mA
Serie
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Emballasje
Bulk
Forsyningsspenning
18VAC – 30VAC RMS, 18VDC – 42VDC