AZSR165-1AE-24DL
DigiKeys produktnummer
3385-AZSR165-1AE-24DL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AZSR165-1AE-24DL
Beskrivelse
RELAY EV CHG SOLAR SPST 80A 24V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EV-lading, solenergi Relé SPST-NO (1 form A) 24VDC Spole Gjennomgående hull
Kategori
Termineringsstil
PC-pinne
Produsent
Spoleisolasjon
Klasse F
Serie
Inntrekksspenning
18VDC
Emballasje
Rør
Utløsningsspenning
1,2VDC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
40 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
20 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktskjema
SPST-NO (1 form A)
Kontaktmateriale
Sølv-tinn-oksid (AgSnO)
Kontaktklassifisering (strøm)
80 A
Godkjenningsbyrå
TUV, UL
Omkoblingsspenning
690VAC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
55200VA
Spolemotstand
260 Ohms
Spolestrøm
92.3 mA