UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
DigiKeys produktnummer
288-1545-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Beskrivelse
CIR BRKR THERM 70A 600VAC/500VDC
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skillebrytere Termisk magnetisk 70A 600 V AC 500 V DC Spak Panelmontering
Kategori
Nominell strøm (AMP)
70A
Produsent
American Electrical Inc.
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
600 V
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
500 V